Vyhledávání


Novinky

Sci-fi Ultra HD wallpapers

31.05.2018 14:04
Originální Ultra HD tapety na plochu vytuní každý počítač. Buďte originální! www.wallpapersultrahd.com

Hearthstone WitchWood

10.04.2018 14:02
Nová sada karet a dungeon run SP hra WitchWood

Heroes of the storm nový patch

21.07.2015 14:47
právě vyšel další patch pro Heroes a upravuje hru na verzi 12.1.36536

Heroes of The STORM

24.10.2014 10:46
nové fan stránky Heroes of the Storm najdete tam popis hrdinů a postupně budou přibývat další informace www.heroesofthestorm.name

Hearthstone

07.05.2014 11:00
Naprosto skvělá hra ze světa World of Warcraft, možná se jednou i dočkáme podobné hry s tématem StarCraftu. No nectěli by jste sbírat kartičky s obrázkama ze StarCraftu já tedy rozhodně jo. Škoda že většina takovýchto karetních her jsou fantasy, sci-fi by bodlo! Ale i tak je Hearthstone naprosto...

99% HOTS achievement

03.10.2013 14:21
Už jste měly všechny achievementy z kampaně HOTS splněné a teď koukáte že máte jen 99%? Patch 2.0.10 zresetoval mastery achievement Missing Link, jak ho znovu lehce a rychle udělat najdete v tomto video návodě: www.youtube.com/watch?v=QwF9_qf-WyA

datadisk pro Diablo III Reaper of Souls

22.08.2013 11:55
na GamesComu Blizzard oznámil první datadisk pro Diablo III, s podtitulem Reaper of Souls. Datum vydání a více o Diablo III

Real StarCraft minerals - Chalkantit

16.07.2013 14:38
My real starcraft minerals: Podívejte co jsem sehnal v Koněpruských jeskyních nádhernej Chalkantit  

všechny Arcade hry ZDARMA

05.07.2013 17:14
Od 3. do 8. července si může, každý zdarma zahrát všechny Arcade hry, ikdyž má jen starter edici :) Tak pozvěte své kamarády na váš oblíbený mód...

BALANČNÍ patch upravuje Protosse

21.06.2013 18:35
21.6.2013 Patch 2.0.9.26147 BALANČNÍ patch upravuje Protosse  více zde
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

10 rad jak se stát dobrým on-line hráčem PvP Starcraft 2

(Omlouvám se zatím strojový překlad manuálu později upravým)

Pokud jste ve hře Starcraft nováček, pak zlepšování vaší hry může být těžké. Vím to, protože jsem se stejně jako mnoho jiných hráčů musel učit ze dna bazénu. Ale věděl jsem deset tipů které se vám budou hodit, úkolem je stát se jedním z mnoha žraloků v rybníce.

10: Naučte se používat CTRL skupin.

Zatímco StarCraft II podporuje zdánlivě neomezená výběru jednotek, by se žádný hráč hrát hru bez ctrl seskupení jednotky a budovy. Být schopen stavět jednotky za běhu a okamžitě přepínání mezi skupinou Void paprsků a zéloti je silný v tom, že to může ušetřit čas, který byste mohli potřebovat, aby se více drastické volby. Můžete praxi to poměrně snadné s počítačem soupeře. Skutečnou výzvou se stane vědět, co musíte mít seskupeny. Pro každý závod a hráč je to odlišné, takže experiment a dohlížet na to, co ostatní hráče by mohla doporučit.

9: Naučte Rychlé Klávesy pro všechno.

Tahle je snadnější, než to bývalo, protože Blizzard provedla významné změny Rychlé klávesy, což znamená, Protossy hráči již nebudou muset naučit trapné pozice rukou. To také znamená, že nikdo nemá omluvu za to, že učení se nazpaměť rychlé klávesy pro závod, kterou hrají.

8: utrácet peníze.

Říká se, že nemůžete vzít s sebou, a ve StarCraftu je to velmi pravdivé. Lze se jen dohadovat o tom, kolik her byly ztraceny v důsledku prostý fakt, že hráč prostě neměli utratit dost peněz. Sedět na peníze může být obtížné věc, aby se zabránilo ve StarCraftu II kvůli závodů stále lepší ekonomiku bonusy. To může být, že jste se stavět dost Marines, nebo byste mohli mít postaveno víc Starports, bez ohledu na věc možná, 100 a strávil minerálních látek může snadno ušetřit lepší než 100 nevyužitých minerálů. Netvrdím byste neměli šetřit, ale být přiměřené s vámi úspor. Většina hráčů používá dál řekl, že 500 + minerály stačilo zachránit, protože by mohla být snadno použit v krátké době vybudovat základnu nebo více jednotek.

7: Nebojte se postavit stejnou budovu více než jednou.

To je zvyk, že jsme svědky nové hráče dělat hodně a navazuje na zvykají na skutečnost, že jste třeba utrácet peníze, když můžete. Udělil průměrný hráč nesmí postavit tři Forges nebo Evolution senátů, ale pak už nic není opravdu vám brání tím, že pokud se chcete dostat ty aktualizace ven. Pokud jste strávili peníze na další bránu, můžete vytvořit dvakrát mnoho jednotek ve stejném množství času. Nyní, pokud vaše chtějí spěchu nesmrtelných, pak možná nebudete chtít být vyfukování spoustu peněz na více brány, tak vždy, uchování paměti to, co chcete dělat, co, kde se vaše finanční prostředky by měly jít.

6: Snažte se nechat utrácel peníze sedět.

To je velký problém pro Protossy a Terrany hráči, protože mohou fronty jednotky se staví ve svých výrobních budov. To je špatné pro mnoho důvodů, první peníze se prostě sedí tam opravdu, čekal, že jednotka má být postavena po první, kdy můžete stejně snadno postavit něco jiného s penězi byste měli, pokud to není strávil na tuto jednotku ve frontě. To je důvod, proč stavba více objektů je důležitá, protože umožňuje dostat se rychleji jednotky, ale také vám brání museli vydržet čekat.

5: Naučte se scout často.

Fog of War byl s námi teď na mnoho let, a že nás učí, že stejná cennou lekci v každé hře, která je provedena vzhled palců Co nevíte mohl jen skončit zabíjení vás. Měli byste mít vždy vaše oči na to, co váš soupeř dělá. To je více než ostatní hráči základu, jako byste měli být kontrola po mapě příliš, kdo ví, jaké nové základny nebo skryté tech leží za rohem.

4: Zkuste přehrávat všechny závody.

I když by mohla být nejvíce hardcore Zerg hráče na Platinum ligy to neznamená, že nemůžete vědět něco o Protossy. Ty by měly hrát jiných ras často, jak to umožňuje získat pocit, jak závody reagují na sebe navzájem. A to jde dále než jen jednotky čítače, pokud budete hrát závod pravidelně, můžete získat pocit, pro dobu potřebnou k získání vašeho fanatici před první vlně zerglings hit. Plus, že to pomůže udržet Starcraft čerstvé, takže se nemusíte se bát mix to.

3: Už jiného hráče, můžete hrát s pravidelně.

Mít kamaráda, který se bude hrát hry, s tebou je velká pomoc. Trvá tlak, že bude muset hrát někoho, koho neznáte, a často nikdy mluvit znovu. A když to nemusí vám hodně záznamu historie StarCraft II to vám osoba, na kterou můžete pravidelně přehazovat nápady na. Je také důležité, pokud jste velká do 2v2 aspekt Starcraft, jak to znamená, že máte někoho, kdo je obeznámen s vaší herní styl.

2: Sledujte opakování.

Pro některé lidi je to fuška, nebo že si nemyslím, že výhody stojí čas. Ale nějaké vysoké stupně hráč stojí za jeho soli vám říci, že schopnost alespoň vrátit a vidět, proč jsi přišel ke zlepšení vaší hry je funkce, která stojí za jeho hmotnost v minerálů. Sledování vám vlastní zopakuje vám lépe pochopit, jaké jsou vaše vlastní herní styl je jako. Můžete si myslet, víš, ale já jsem záruku, že když se budete dívat sami hru, nebude existovat chybu jste udělali, že jste nezachytil na vlastní oči při sledování záznamu. Ale co sledovat ostatní hráči? To je debata se dostanu do se spousta lidí, a jen záleží na osobě. Možná zjistíte, že sleduje své vlastní záznamy, jsou dost dobré, zatímco někteří lidé mají pocit, že potřebují vidět další lidé hrají, aby se učili. To je často má co do činění s tím, jak jednotlivé hráče se v nové informace, takže někteří lidé mohou dívat na video a získat lepší pochopení hry, zatímco jiní by mohli potřebovat, aby hráli hru sami pochopit, proč hra odehrávající se jak to udělal.

1: hrát hru, ale ne příliš.

Vím, co si myslíš, ale Exzodium, jsme samozřejmě hrát hru, jinak bychom se starat o tipy. Pravda, ale když říkám "play" hru, myslím léčit víc než jen hra. Starcraft byla vždy elitářský hra, pro některé lidi je to víc než jen hra, že je to koníček jako žádný jiný. Hra pravidelně je to, co vás drží na vrcholu své hry, a stejně jako cokoli jiného, pokud si přestat dělat to na chvíli, to se stalo obtížné vyzvednout zpět nahoru. Neříkám, že byste měli hrát 20 her denně. Ale pokud tak dlouho, jak budete hrát tady a tam, uvidíte postupné zlepšování vaší herní styl. Jak již bylo řečeno, může zvrátit být pravda zlepšit svou hru nemusíte hrát 20 her denně k lepšímu, může být ve skutečnosti, že jste jen je třeba hrát hry 1.5 den, protože čím déle hrajete, tím více vystresovaný můžete cítit z nutnosti soustředit tolik. Záleží jen na osobu, ale dobré pravidlo palce je jen hra, když jsou hladoví po hře.